Obsah

Aktuality

Zprávy

Upozorornění na falešné řemeslníky !!

V těchto dnech se po naší obci pohybují tv. řemeslníci cizí národnosti, kteří přesvědčují a nabízejí občanům opravu domu, střechy či okapových svodů. Upozorňujeme občany, že se jedná o neomalené podvodníky, kteří se zaměřují zejména na starší občany. Jejich jediným zájmem je okrást občana o finanční hotovost, bez toho, aby cokoliv provedli za opravu. Doporučujeme všem, aby těmto lidem v zájmu bezpečnosti neotvírali a nepouštěli je na své pozemky !!! V případě, že se tito lidé budou po obci pohybovat, neprodleně volejte kancelář obecního úřadu. celý text

ostatní | 18. 7. 2018 | Autor: Správce Prislupský

Letní zábava

Zveme občany v sobotu 28.7.2018 od 20:00 hodin na již tradiční letní zábavu, která se koná na návsi u budovy obecního úřadu. K tanci a poslechu hraje pan Hovorka se synem. Občerstvení je zajištěno.
Vstupné 80 Kč.
Viz. příloha celý text

ostatní | 17. 7. 2018 | Autor: Správce Prislupský

Pozvánka ke zkouškám znalosti hub

Krajská hygienická stanice zve občany na - více v příloze. celý text

ostatní | 26. 6. 2018 | Autor: Správce Prislupský

Zpravodaj č.13 ROPID - doprava

Nový zpravodaj od 18.7.2018 - viz.příloha celý text

ostatní | 18. 6. 2018 | Autor: Správce Prislupský

Nové autobusové linky v sobotu a v neděli

Informace z dopravy - v příloze jízdní řád celý text

ostatní | 4. 4. 2018 | Autor: Správce Prislupský

Nádoby na odkládání použitého stolního oleje

Třídění odpadu - olej do kanalizace nepatří !!!!!! celý text

ostatní | 27. 3. 2018 | Autor: Správce Prislupský

Poplatky a stočné pro rok 2018

Schválené poplatky za komunální odpad, držitele psa a stočné za užívání kanalizace. celý text

ostatní | 29. 1. 2018 | Autor: Správce Prislupský

Zubní pohotovost Mělník od 1. ledna 2018

Naše obec se zúčastní nového projektu pro občany Býkve a Jenišovic, který startuje na základě uzavřené smlouvy od 1. ledna 2018, kdy se v Mělníku otevírá lékařská zubní pohotovost na adresa Pražská 343/36 (budova bývalé dětské nemocnice),vchod do ordinace hlavními dveřmi na rohu budovy. Provozní doba je zajištěna o víkendech a státních svátcích a to od 8:00 do 16:00 hod. K ošetření je nutné mít s sebou průkazku pojištěnce a občanský průkaz. Díky uzavření této smlouvy budou občané našich obcí ošetřeni pouze za poplatek 90 kč. Více informací najdete na www.zubnipohotovostmelnik.cz celý text

ostatní | 21. 12. 2017 | Autor: Správce Prislupský