Turnaj o Putovní Pohár starosty obce

Nohejbalový turnaj o Putovní Pohár starosty obce

V sobotu 27.8.2011 se na hřišti v Býkvi uskutečnil již třetí ročník turnaje v nohejbale o Putovní Pohár starosty obce.

Na turnaj bylo původně přihlášeno devět mužstev, bohužel těsně před začátkem sportovního klání se dvě mužstva odhlásila. I tak ovšem zůstalo ve hře sedm kvalitně složených týmů. kteří měli chuť a na začátku ještě sílu poprat se spolu s dvojnásobnými vítězi a tím pádem obhájci prvenství týmem Jenišovice "A" o Putovní pohár.

Jak se později ukázalo, do finále se probojovali skutečně ty nejlepší, tj. Jenišovice "A" a Spomyšláci, vítězem se potřetí v řadě stali hráči Jenišovic "A". Na třetím místě skončiltým kapitána "Bedly", který těsně porazil o bronz tým kapitána Jirky V.

Ale i ostatní tými na dalších místech předvedli velmi kvalitní hru, a nedá se říci, že by byli výrazně horší než nejlepší. Všichni bojovali na plno, dali do hry veškeré své umění, někdy byli k vidění i velmi závratné postoje nebo i pády obětavosti,někdy zase chybělo trochu štěstí, ale vyhrát může samozřejmě jen ten nejlepší, který ukázal, že jeho hra má hlavu a patu a nebojí se riskovat.

Na závěr se sluší poděkovat organizátorům akce, která proběhla bez "zádrhelů", poděkování patří všem sponzorům, kteří dodali velmi kvalitní a hodnotné ceny a v neposlední řadě patří dík i děvčatům, kteří se po celý den starali o občerstvení diváků a zejména hrou vyčerpaných hráčů. (pozn. zejména ten gulášek byl podle zúčastněných vynikající)

Gratulace vítězům a v roce 2012 na 4. ročníku nashledanou !!

Datum vložení: 29. 8. 2011 9:16
Datum poslední aktualizace: 29. 8. 2011 11:35