Rekonstrukce budovy hasičské zbrojnice

Rekonstrukce budova Hasičské zbrojnice v Jenišovicích

V roce 2016 byla realizována rekonstrukce Hasičské zbrojnice v Jenišovicích. Záměr rekonstrukce spočíval ve zkvalitnění zázemí nejen dobrovolných hasičů, ale i k dalším aktivitám, pro které tato budova svým účelem slouží. Prakticky byl zásadním způsobem změněn vzhled budovy, původní vrata byla odstraněna a dozděna cihlovou stěnou s dvěma velkými okny. Garáž pro techniku hasičů vznikla z bývalé místnosti pro uhlí. V budově jsou nyní dvě funkční místnosti, jedna velká, která bude zázemím pro hasiče a menší místnost bude využívána např. jako volební místnost, apod. V neposlední řadě došlo realizací záměru ke zhodnocení nemovitého majetku obce.

Rekonstrukci provedla společnost RAVION Praha s.r.o., celková cena činila  520689,99 Kč, dotace z fondu Středočeského kraje činila 425937 Kč. Zbylou část tj. 94752 Kč hradila obec ze svých finančních prostředků.

Datum vložení: 20. 6. 2016 14:26
Datum poslední aktualizace: 11. 3. 2023 20:31