Převzetí pověření k užívání symbolů obce
Dne 26. ledna 2012 jsem byl pozván do Poslanecké sněmovny ČR k převzetí pověření k užívání symbolů obce, tj. znaku a vlajky.
Slavnostního aktu jsem se zúčastnil v doprovodu slečny Drahotové na pozvání předsedkyně poslanecké sněmovny paní Miloslavy Němcové.
Pro zajímavost pár foto ze sněmovny.
7.6.2026 07:23
Aktuální teplota:
16.6 °C
Vlhkost:
97.0 %
Rosný bod:
16.1 °C

Program rozvoje obce na roky 2016-2026 (1.92 MB)

