Turnaj o Putovní Pohár starosty obce

4. ročník o putovní pohár starosty obce

V sobotu 8. září se uskutečnil již 4 ročník turnaje o putovní pohár starosty obce v nohejbale. tentokrát se turnaje zúčastnilo 10kvalitních družstev, které byly rozděleny do dvou skupin. První dvě družstva z každé skupiny si to poté rozdala v semifinále. Boje o finále byly dramatické, nakonec do finále postoupili Jenišovice I a Comebak. Vítězem turnaje se stali opět, již po čvrté Jenišovice I. Na všechny zúčastněné čekali věcné ceny, pro vítěze poháry vč. nového putovního poháru. Organizátoři turnaje děkují touto cestou hlavnímu sponzorovi společnosti OMA CZ a.s., která dodala podstatnou většinu všech cen.

Po náročných bojích si účastníci "poseděli" u dobrého piva s vinikajícím guláškem a pokládali si otázku, kdo a kdy sesadí z trůnu družstvo Jenišovic.

Datum vložení: 10. 9. 2012 15:35
Datum poslední aktualizace: 10. 9. 2012 15:41