Býkevská zabíjačka
Vánoce 2014
Rok utekl jako voda a opět se přiblížily vánoční svátky. K vánocům patří dobré jídlo, dobrá nálada a samozřejmě vánoční strom. Sešli jsme se na návsi na druhý adventní víkend, abychom si vše, co přinesl uplynulý rok připomněli, abychom si pochutnali na výborné zabijačce, napili se svařáku a medoviny a také aby jsme potkali sousedy a popovídali si o všem možném. K dobré náladě nám zaspíval dětský sbor Lužáček a nutno podotknout, že se vystoupení dětem opravdu povedlo. Starosta obce popřál všem hezké, klidné vánoce a šťastný nový rok, rok 2015. A pak už došlo na rozsvícení našeho "obecního vánočního stromu".
7.6.2026 07:29
Aktuální teplota:
16.7 °C
Vlhkost:
96.8 %
Rosný bod:
16.2 °C

Program rozvoje obce na roky 2016-2026 (1.92 MB)

