O pohár starosty obce - nohejbal

6. ročník turnaje v nohejbalu "O putovní pohár starosty obce"

Po roce se opět sešlo osm družstev, aby změřili své umění v nohejbalovém sportu. Počasí se povedlo, hřiště bylo vzorně připravené, rovněž "občerstvovací stanice" byla otevřena a tak se mohlo začít. Turnaj nabídl několik kvalitních utkání, podle předpokladů ředitelství turnaje se do finále dostali dvě nejlepší družstva a to družstvo "Jana" a tradičně Jenišovice.

Finále bylo napínavé, nicméně ani po šesti letech nedochází ke změně na nejvyšším stupni a tím je družstvo Jenišovic. Na třetím místě se umístilo družstvo "ROMA Býkev", na čtvrtém Policie ČR KŘ hl.města Prahy. Gratulujeme vítězům,děkujeme všem za účast a těšíme se na další ročník.

Po skončení následovala živá debata sportovců a diváků u dobrého občerstvení, která se protáhla až do pozdních nočních hodin. Podle svědků všichni zúčastnění netrpěli hladem ani žízní.

Datum vložení: 12. 9. 2014 11:04
Datum poslední aktualizace: 12. 9. 2014 11:09